KONST / Litografier / Färglitografi 14423194
nr 1442 3194
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
"Bukett". Signerad, numrerad 86/190, Litografi. Färglitografi, bildmått: 47x65 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:51:24
12/1 12:44:53
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir